Haberler

Rektörümüz, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'na Katıldı

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılı kapsamında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'na katıldı. Rektörümüz, Kocaeli Valiliği tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Kutlama Töreni'nde de yer aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'na katılmak için Ankara'ya gitti. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılı kapsamında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen resepsiyonda, Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, Ankara Valisi Ercan Topaca ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Toprak ile de bir araya geldi.

Rektörümüz, ilimizde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına da katıldı. Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'un tebrikleri kabulü ile başlayan tören, Kocaeli Valiliği önündeki resmi geçit ile sürdü. İl protokolünün ve Kocaeli halkının yoğun ilgi gösterdiği kutlamalarda üniversitemizi, Spor Bilimleri Fakültesi temsil etti.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors