Haberler

Bil-Gör Konferansı ve Bilim ve Robotik Fuarı

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde dün (10.05.2017) Kariyer ve Danışmanlık Kulübü tarafından "Bil-Gör Konferansı ve Bilim ve Robotik Fuarı" düzenlendi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konferans ve fuarda Geds Kurucusu Gülay Özkan, Bosch Kalite Güvence Uzmanı Serhan Anaç, Denizbank İnovasyon Komitesi Uzman Yardımcısı Teymur Kızılkan, Eğlence Mühendisleri Kurucusu İlker Elibol, İntegro Robotics Genel Müdürü Ali Şen, Mitsubishi Electric İş Geliştirme Müdürü Can Tolga Bizel, Omron Ürün Pazarlama Müdürü Ali Önal ve Festo Teknik Danışmanı Eralp Erdoğan öğrencilere kariyer planlaması konusunda tavsiyelerde bulunurken Endüstri 4.0 ve Türkiye'deki durumu hakkında bilgiler verdi.

Etkinlikte çeşitli çekilişler yapılarak öğrencilere yabancı dil kursu, yurt dışı gezisinde indirim gibi hediyeler verilirken etkinliğin sonunda katılımcılar kurulan fuar alanında Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin ve özel firmaların teknoloji ve bilim alanında yaptıkları tasarımları inceledi.


Haber: Yiğit Köseoğlu (Radyo K.İ.)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors