Haberler

Ford Otosan İhsaniye Otomotiv MYO'da 'Kariyer Sohbetleri

Kocaeli Üniversitesi Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokulu'nda, öğrenciler ile velilerin meslekler ile ilgili bilgilendirildiği "Kariyer Sohbetleri"nin bu yıl ilki düzenlendi.

Kariyer Sohbetleri kapsamında öğrenciler, mesleki hayatlarında kendilerini bekleyen süreçler hakkında FORD OTOSAN Fabrikası alan müdürleri ile söyleşi gerçekleştirdi.

Söyleşide, Fabrika Boyahane Alan Müdürü Koru Sarıkaya, Takım Kalıp Alan Müdür V. Gökhan Doğan, Gölcük Fabrikası Montaj Alan Müdürü Levent Kara, Gölcük Gövde Üretim Müdürü Taşkın Hendem öğrencilere, mesleki kariyerleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Söyleşide ayrıca FOMEAkademi personelleri de hazır bulundu.

Ford Otosan İhsaniye Otomotiv MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir Cengiz yaptığı açıklamada, "Okulumuzun en büyük avantajlarından birisi, siz değerli velilerimizin, ülkemizin ilkleri içinde olan Ford Otosan'ın alan müdürleri ile karşılıklı söyleşi imkanı bulmasıdır. Öğrencilerimize de öğrenim hayatları boyunca birçok kez bu fırsatı sunduk. Bu imkânı sağladıkları için konuşmacılara da teşekkür ediyoruz." dedi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors