Haberler

KOÜ'lü Doktor ABD'ye Gidiyor

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi başarılı mezunlarından Dr. Ayşe Cantürk, ABD Boston Steward Carney Hospital'a dahiliye uzmanı olarak gidiyor.

Dahiliye uzmanı olarak ABD Boston Steward Carney Hospital'a giden Dr. Ayşe Cantürk, Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk ve Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hüsnü Efendi ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'yü ziyaret etti. Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden başarıyla mezun olan ve üniversitemizi ABD'de temsil edecek Dr. Ayşe Cantürk'ü başarısından dolayı tebrik etti.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin bölgemizin parlayan yıldızı olduğunu ve sadece sağlık alanında yaptığı çalışmalar ile değil, yetiştirdiği doktorlarla da adından söz ettirdiğini aktaran Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, "Meslektaşımız Dr. Cantürk, başarılı bir şekilde üniversitemizden mezun olmuş ve uzmanlığı için ABD'ye gitme başarısı göstermiştir. Onun başarısı bizim gururumuzdur. Başarılarının artarak devam etmesini diliyor, kendisini tebrik ediyorum" dedi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors