Haberler

Rektörümüz, Şampiyon Takımı Ağırladı

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Türkiye şampiyonu olan Kocaeli Üniversitesi Kadın Futsal Takımı’nı makamında ağırladı.

Türkiye Üniversiteler Süper Ligi kadınlar salon futbolunda (futsal) tüm rakiplerini yenerek şampiyon olan Kadın Futsal Takımı, kazandıkları kupayı Rektörümüze sundu.

Sporcularla bire bir ilgilenerek onları tebrik eden Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, üniversitemizi ve ülkemizi 2019 yılında Portekiz’de düzenlenecek Avrupa Futsal Şampiyonası’nda temsil edecek olan Kadın Futsal Takımı’na destek, daha önce Avrupa’da 4.lüğü bulunan ekibimiz de Rektörümüze, Avrupa Şampiyonluğu sözü verdi.

Ziyarette, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Demir, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Hayriye Özpınar, takım antrenörleri Öğr. Gör. Nihan Su ve Öğr. Gör. Enis Çolak ile sporcular; Seda İnci, Tansu Özek, Beyza Kocatürk, Serenay Öziri, Tuğba Babacan, Medine Erkan, Damla Çoban, Serra Çağan, Merve Şıkkibar, Buse Güngör, Yağmur Uraz, Kübra Yavuz, Tilbe Yorulmaz, Kardelen Duran, Ecem Cebeci yer aldı.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors