Haberler

KOİF 6 Nisan'da Kapılarını Açacak

Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri (KOİF) protokolü, bugün (10.03.2017) Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun başkanlığında imzalandı

Kocaeli Valiliği'nde yapılan protokol törenine Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tahir Büyükakın, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurettin Nacar, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul katıldı.

İstihdam Fuarı ve Kariyer Günlerinin 6-7-8 Nisan tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanında gerçekleştirileceğini belirten Vali Güzeloğlu, "Yüzü aşkın firmanın, kurum ve kuruluşun katılımıyla açacağız. Bu fuara sektörel anlamda bütün kurum ve kuruluşlarımızı ve iş arayan ve talebi olan herkesi bekliyoruz. Bu fuar Türkiye ölçeğinde en başarılı örneklerden biridir. Fuarımızın insanımız ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR, Sosyal Güvenlik Kurumu ile Kocaeli Ticaret ve Sanayi odalarının işbirliğinde düzenlenecek ve ilimizin en önemli fuarlarından birisi olan KOİF işverenler ile iş arayanları bir araya getirirken, öğrencilerin stajlarına yardımcı olmayı, firmaları tanımasını ve çalışma hayatına hazırlanmasını amaçlıyor.


Haber: Tolga Nehbit (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors