Haberler

Hereke MYO Öğrencileri VLE Elektronik'e Teknik Gezi Düzenledi

Kocaeli Üniversitesi Hereke Meslek Yüksekokulu, TOSB'da kurulu bulunan VLE Elektronik Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.'ne Teknik Gezi düzenledi.

Teknik Geziye Hereke MYO Müdür Yardımcısı Uğur Yücel, Bölüm Başkanı Ümmühan Altıntop, Elektronik Program Koordinatörü Şener Deniz ve Elektronik ve Otomasyon Bölümü Elektronik Teknolojisi Programı öğrencileri katıldı.

Teknik gezide ilk olarak, VLE Elektronik İnsan Kaynakları Şefi Sevim Balkaya Ortakçı, Elektronik Birim Takım Lideri Mehmet Taşkın ve Kalite Müdür Yrd. Ersan Seventürk tarafından firmanın genel tanıtımı yapıldı. İSG Uzmanı Merve Balçık firma İSG kurallarını açıklamasını takiben, Sürekli Gelişim Uzmanı Fatma Zehra Sağlam Güleç Elektro Statik Deşarj (ESD) hakkında bilgilendirmede bulundu. Üretim sahasında Vardiya Lideri Erhan Kurtuldu araç far sistemlerinin üretimi, komponentler ve ürün kalite kontrol sistemleri hakkında bilgi verdi. Ersan Seventürk de kalitenin sürdürülebilirliği açısından laboratuvar ortamında yapılan test ve analizler üzerine bilgiler paylaştı.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors