Haberler

Rektörlük Kupası Şampiyonları Derbi Maçında

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, fakülteler arası Rektörlük Futbol Turnuvası şampiyonu Spor Bilimleri Fakültesi oyuncuları ile birlikte Galatasaray-Trabzonspor maçını izledi.

Kocaeli Üniversitesi'nin 25. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen Rektörlük Futbol Turnuvası'nı kazanan Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerine derbi maçı sözü veren Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, Galatasaray-Trabzonspor maçını öğrencilerle birlikte Türk Telekom Stadyumu'nda izledi.

Karşılaşmayı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Demir, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Emre Özel, KOÜ İktisadi İşletme Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Öznur Gökkaya, Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Doç. Dr. Levent Atalı ile Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Kürşad Sertbaş da takip etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü yaptığı açıklamada, "Rektörlük Futbol turnuvasını kazanan öğrencilerimize ödül olarak bir derbi maçı izletme sözü vermiştik. Bugün onu mutlulukla yerine getirdik. Öğrencilerimize eğitim ve spor hayatlarında başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Öte yandan müsabakayı Galatasaray 2-1 kazanırken Süper Lig'de liderliğini devam ettirdi. Karşılaşma sonunda Rektörümüz, Rektör Yardımcımız, dekanlarımız, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz hatıra fotoğrafı da çektirdiler.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors