Haberler

KOÜ'de Kariyer Panayırı

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen "Kariyer Panayırı"nda sektörde öncü isimler öğrenciler ile buluşarak tecrübelerini paylaştı.

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde 1-2 Mart tarihlerinde düzenlenen "Kariyer Panayırı", öğrenciler ile farklı sektörden firmaları bir araya getirdi. Öğrencilerin firmaları tanıması, firmaların çalışma yapıları, çalışanına sunduğu imkânlar, staj programları hakkında bilgi sahibi olabilmesi açısından önem taşıyan etkinlikte, öğrenciler firma yöneticileri ile bire bir görüşme şansı bularak iş dünyasına yönelik fikir sahibi oldular.

Asel Group, Yıldız Holding, Eyobus, Unilever, Hepsiburada, Allianz, Netmarble, Şişecam, Albaraka, P&G, Nestle ve Gloria Jeans Coffees gibi firmaların yönetici ve temsilcilerinin konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, çeşitli aktiviteler ve çekilişler de yapıldı. Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü'nün düzenlediği "Kariyer Panayırı"na katılan öğrenciler, firmaları tanımak ve yöneticileri görüşmenin yanı sıra katılımlarından dolayı sertifika ya da sahip oldular.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors