Haberler

KÜSİ Komisyon Üyeleri Vali Aksoy’u Ziyaret Etti

Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Komisyon üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek KÜSİ faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundular.

Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, Kocaeli Üniversitesi Uzunçiftlik Nuh Çimento MYO Müdürü ve KÜSİ İl Temsilcisi Prof. Dr. Ergin Özdemir, Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim üyesi ve KÜSİ İl Temsilcisi Doç. Dr. Fikret Yıldız, KOSGEB’i temsilen İbrahim Ustaömer, Türk Standartları Enstitüsü’nü temsilen Fatih Soylu ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Elif Bilgisu’dan oluşan KÜSİ Komisyon üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundular ve kabullerinden dolayı Kocaeli Valisi Aksoy'a teşekkür ettiler.

Ziyaret sırasında Kocaeli ilinde 2018 yılı KÜSİ faaliyetleri değerlendirilerek, 2019 yılında planlanan faaliyetler görüşülmüş ve Kocaeli ilinin Ar-Ge ve yenilik ekosistemindeki lider iller durumunu koruması ve geliştirmesi yönünde için yapılacak işbirlikleri hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur. Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy ise Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Komisyon üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors