Haberler

4. Liderlik, Yönetim ve İnsan Kaynakları Zirvesi

Kocaeli Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü tarafından düzenlenen "4. Liderlik, Yönetim ve İnsan Kaynakları Zirvesi" Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde 6-7 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Liderlik, Yönetim ve İnsan Kaynakları Zirve'sinde sektörün önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer aldığı ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Liderlik, Yönetim ve İnsan Kaynakları Zirvesi"ne öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. Firmaların tanıtıldığı, staj başvurularının yapılabildiği zirvede, öğrenciler yöneticiler ile bire bir görüşme ve onlardan tavsiye alma fırsatı buldu. İş dünyasının ne gibi beklentiler içerisinde olduğunu ve kendilerini hangi yönde geliştirmeleri gerektiğine dair püf noktaları edinen öğrenciler, firmaların çalışma yapılarını konusunda da fikir sahibi oldular.

İki gün süren zirvede, İlkom Kozmetik Yöneticisi İlker Duran, Medikal Park Halkla İlişkiler Sorumlusu Didem Aras, Xomni Kanal Perakende Platformu CEO'su Hakan Bescelioğlu, stajım.net kurucusu Elis Yılmaz, Ford Kocaeli Fabrikalar İK Müdürü Onur Şengün, anlatsin.com Kurucusu Sargın Erdoğan, sahibinden.com Genel Müdür Yardımcısı Demet Tekin Sarı, Bilim İlaç İK Müdürü Dilek Mete ve amerikayagidiyorum.com Kurucusu Özkan Yılmaz bilgi ve tecrübelerini aktarmanın yanı sıra kariyer hedefi olan öğrencilerin sorularını yanıtladı.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors