Haberler

Radyo K.İ.'de Yeni Yayın Dönemi Başladı

2004 yılından bu yana kaliteli müziğin adresi olan Radyo K.İ. yeni yayın dönemine başladı. 2019-2020 eğitim öğretim yılında 11 program ile programlı yayın dönemine başlayan Radyo K.İ.'de yine haberden kaliteli müziğe farklı içerikler dinleyicilerimiz ile buluşmaya devam ediyor.

Tamamı öğrenciler ve gönüllü Kocaeli Üniversitesi personeli tarafından hazırlanan programların yayına verilmesi sürecinde 34 öğrenci aktif olarak görev alırken bu yıl yapılan çağrıya katılan 83 öğrencinin de rotasyon ve uygulamalı eğitim süreci başladı.

Tematik, müzik, kültür-sanat ve haber türünde yapılan programlarıyla Radyo K.İ. hem yayın yaptığı bölgede kamusal yayın bilinci ile dinleyicilerine keyifli zamanlar yaşatmayı amaçlarken hem de öğrencilerinin teorik bilgileri uygulama ile pekiştirmesine imkân tanıyor.

Yeni yayın dönemiyle yine kaliteli yayıncılığı dinleyicilerine ulaştırmayı hedefleyen Radyo K.İ'nin yayınlarına 94.8 FM bandından Kocaeli genelinde ve www.radyoki.netadresinden internette ulaşabilirsiniz.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors