Haberler

Dijital Dönüşüm ve E-Yönetişim Sempozyumu

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi Karadeniz Salonu’nda dün (15.05.2019) Dijital Dönüşüm ve E-Yönetişim Sempozyumu düzenlendi.

Sempozyuma Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nigar Pösteki, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. İdil Sayımer, Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Baştürk, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Banu Küçüksaraç, akademisyenler, davetliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Sempozyumun açılış konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Nigar Pösteki, sempozyumu hazırlayan ekibe teşekkür etti. Pösteki, “Bu sempozyumun Dijital Dönüşüm, Yeni Medya Okuryazarlığı, Dijital Beceri ve Eşitsizlikler, Yeni Medyayla Değişen Devlet-Yurttaş Etkileşimi gibi konuları kuramsal ve kavramsal bir çerçevede somut örneklerle açıklayarak, bu konuya çok kıymetli ve farklı bakış açıları getirileceğine inanıyorum. Atatürk’ün de dediği gibi ‘Yerinde saymak geride kalmaktır’. Dünyanın hızla dijitalleştiğini hepimiz görüyoruz. Bu değişimi yakalayabilmek için bu değerli konferansın Türkiye’nin ve kurumlarının dijitalleşme süreçleri adına verimli ve ufuk açıcı bir etkinlik olmasını temenni ediyorum.“ ifadelerini kullandı. 3 oturumdan oluşan sempozyumda Dijital Dönüşüm: Yeni Okuryazarlık, Beceriler ve Eşitsizlikler, E-Yönetişim: Yeni Paydaşlar ve Belediyeler, Kocaeli Belediyelerinde E- Yönetişim Pratikleri gibi konular ele alındı. Etkinlik, katılım belgesi takdimi ile sona erdi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors