Haberler

Çöpüne Sahip Çık Vakfı ile Kocaeli Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı

Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Nilgün Fığlalı ve Çöpüne Sahip Çıkıyorum Vakfı Genel Müdürü Emrah Bilge’nin taraf olarak imzaladığı protokol için, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Çelebi Öncü, öğretim üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Özlem Apak Tezcan ve Dr. Öğr Üyesi Elif Özata Yücel ve Çöpüme sahip çıkıyorum vakfı proje sorumlusu Ece Kuray’ın da katıldığı toplantı ile yapılan çalışmalar değerlendirildi.

DP World Yarımca işbirliği ve Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle ile içeriği Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü akademisyenlerince hazırlanan ve American Business Association tarafından verilen ve Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı dalında Stevie Gümüş Ödülü alan Çöpüme Sahip Çıkıyorum Eğitimi Uygulamaları’nın pilot çalışması Körfez ilçesinde tamamlandı.

İmzalanan bu protokol ile Kocaeli İzmit ilçesinde uygulanmaya devam eden Çöpüme Sahip Çıkıyorum Eğitimi ile başta Kocaeli ili olmak üzere Türkiye genelinde daha fazla öğretmene ve öğrenciye ulaşılması hedeflenmektedir.

Haber : Vildan Selçuk (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors