Haberler

KOÜ Ayak Tenisinde Şampiyon Oldu

08 - 11 Nisan 2018 tarihleri arasında Amasya'da yapılan 28 takım (Kadın - Erkek) ve 120 sporcunun katıldığı Türkiye Üniversitelerarası Ayak Tenisi Şampiyonası'nda, Triple (Üçlü) Kadınlar kategorisinde Kocaeli Üniversitesi Türkiye Şampiyonu oldu.

Öğr. Gör. Engin ÇETİN Antrenörlüğündeki Tuğba Babacan, Beyza Kocatürk, Serra Çağan, Buse Güngör ve Serenay Öziri'den oluşan kadın takımımız, tüm rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Turnuvada Triple (Üçlü) Kadınlar Kategorisi grup maçlarında Amasya Üniversitesi'ni 2 - 0, Pamukkale Üniversitesi'ni 2 - 0, Gedik Üniversitesi'ni 2 - 1 yenerek grup maçlarını tamamladı. Yarı finalde Doğu Akdeniz Üniversitesi'ni 2 - 0 mağlup eden üniversitemiz zorlu final maçında da Gedik Üniversitesi'ni 2 - 1 yenerek Triple (Üçlü) Kadınlar Kategorisi'nde Türkiye Şampiyonu oldu.

Aynı turnuva da yer alan Bedirhan Erkılınç, Mücahit Yıldırım, Muhammed Umut Uçaş, Mehmet Gültepe ve Aziz Altun'dan oluşan erkek takımımız ise grup maçlarında altıncı olarak turnuvayı tamamladı.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors