Haberler

Prof. Dr. Nejat Gacar Emeklilik Töreni

Kocaeli Üniversitesi değerli öğretim üyelerinden Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nejat Gacar için emeklilik töreni düzenlendi.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve eşi Ümmühan Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk, Prof. Dr. Nejat Gacar ve ailesi ile Tıp Fakültesi'nden çok sayıda akademisyenin katıldığı tören 5 Mayıs'ta Wellborn Luxury Hotel'de gerçekleştirildi. Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Utkan'ın kocaman yüreği olan bir dost olarak tanımladığı Prof. Dr. Gacar'a, bugüne kadar hem üniversitemize hem de Tıp Fakültesi'ne yaptığı emeklerden dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Gacar ise, birlikte Kocaeli Üniversitesi'nde önemli işlere imza attıklarını, bundan sonra da Kocaeli Üniversitesi'nin her başarısını yakından takip edeceğini belirtti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan ve Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ün emekleri dolayısıyla Prof. Dr. Nejat Gacar'a teşekkür plaketi ve çiçek sundukları gecede, Prof. Dr. Gacar emekliliğe ilk adımı dostlarıyla bol bol fotoğraf çektirerek, hoş sohbetler ederek ve danslar eşliğinde attı.


Haber: Tolga Nehbit (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors