Haberler

KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Akreditasyon Süreci Başladı

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Biyotıp ve Sağlık Bilimleri’nde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi tarafından yapılan değerlendirme ve incelemeler sonucunda akreditasyon süreci başladı.

Biyotıp ve Sağlık Bilimleri’nde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi Başkanı Prof. Dr. Micheal Mulvany (Aarhus Universitesi, Danimarka), ORPHEUS Etiket Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gül Güner Akdoğan (İzmir Ekonomi Üniversitesi) ve ORPHEUS Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hakan Orer (Koç Üniversitesi) dün (26.03.2018), Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Sağlık Bilimleri Enstitüsü doktora eğitim programları, araştırma süreci ve tez izlem sürecinde yapılan düzenlemeler incelenerek önerilerde bulunuldu.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Bilimleri anabilim dalı öğretim üyeleri ve Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü yöneticilerinin de katıldığı ziyarette KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sema Keçeli ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Kasap, sunum gerçekleştirirken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors