Haberler

Sempozyum: Santral Sinir Sistemi İnfeksiyonlarında Sıradışı Olgular

Kocaeli Üniversitesi Tip Fakültesi Konferans Salonu’nda bugün (12.12.2019) “Santral Sinir Sistemi İnfeksiyonlarında Sıradışı Olgular” adlı bir sempozyum düzenlendi.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği (KLİMİK) tarafından gerçekleştirilen sempozyum, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Birsen Mutlu ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sıla Akhan tarafından yönetildi.

Sempozyuma, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Özlem Güler ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Neşe Saltoğlu katıldı.

Olgu sunumu yapan Dr. Öğretim Üyesi Özlem Güler’in konuşmasının ardından, Prof. Dr. Neşe Saltoğlu “İmmünsüprese Konakta Santral Sinir Sistemi İnfeksiyonu” konusu hakkında bilgiler verdi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors