Haberler

KOÜ Kurum İçi Eğitimde de Öncü

Bilimde, sanatta ve eğitimde yaptığı öncülüklerle adından her alanda söz ettiren Kocaeli Üniversitesi akademik eğitiminin yanında verilen kurum içi eğitimle de öncü olmaya devam ediyor.

Öğrencilerinin olduğu gibi personelinin de her zaman yanında olan Kocaeli Üniversitesi hem akademik hem de personellerine yönelik sertifikalı eğitimlerine hız kesmeden devam ederek başarıda sürekliliği amaçlıyor.

Hem Öğrencinin Hem Kentin Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Stressiz Zaman Yönetimi, Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğitimi Programı, Duygusal Zeka, Avucunuzdaki Kelebek, Üstün ve Bireysel Motivasyon Arttırma Eğitimleri ile bir personelin kişisel gelişimine katkı sunuyor.

Kocaeli Üniversitesi, Kadınlara Yönelik Şiddetle Mücadele Eğitim Programı, Kocaeli Kadın Sağlığı Eğitimi Projesi ile dünyanın en büyük sorunlarından biri olan kadına yönelik şiddete de farkındalık sağlıyor.

Bugüne Kadar 75 Eğitim Verildi

Resmi Yazışma Protokolü ve Resmi Yazışma Biçimleri, Başarı İçin Takım Olmak gibi seminerlerle kurum içi eğitimde de üst düzey hizmeti amaçlayan Kocaeli Üniversitesi, düzenlemeyi planladığı çok sayıda eğitimle de bünyesinde bulundurduğu personel kalitesini arttırarak hem öğrencilerine hem de kentine daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

Kocaeli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sertifikalı eğitimler 2015 yılında düzenlenmeye başlandı. Bugüne kadar yapılan 75 sertifikalı eğitimde 7500 civarında akademik ve idari personel yararlandı. 2018 yılında da Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü 50 sertifikalı eğitim programı ile akademik ve idari personelin kişisel gelişimine katkı sunmayı hedefleniyor.


Haber: Ayşegül ŞAHAN (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors