Haberler

KOÜ'de 10. KALE Etkinliği

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde 9-10-11 Mart tarihlerinde Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 10. KALE (Kaliteni göster, Araştır, Lider ol, Etkile) etkinliği düzenlendi.

Girişimcilik ve dönüşüm konularının ele alındığı etkinliğin açılış konuşmasını Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zerrin Aladağ ile Endüstri Mühendisliği Kulübü Üyesi Sedat Karabıçak yaparken Magna Otomotiv'den Cüneyt Albayrak, Kocaeli Üniversitesi mezunu Türk Pirelli Lastik A.Ş.'den Sedat Karabıçak, Co Founder Kurucusu İlker Vandarlı, Sosyal Girişimci Tanfer Dinler, Türk Telekom Pazarlama Bölge Müdürü Ömer Barboros Yiş, Doğuş Otomotiv'den Adnan Yücel katılımcılarla bir araya geldi. Şarkıcı Melisa Karakurt ve Envercan Gündüz de katılımcılara şarkılarını seslendirdiler.

Etkinliğin ikinci gününde ise stajım.net kurucu CEO'su Emre Aykan, OpenFab Kordinatörü Erdem İnaç, IBM Technical Sales Leader Murat Koncuk, Co Founder Girişim Savaşçısı Berke Sarpaş, Managing Partner Yunus Emre Berkin, LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Arıt, sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu öğrencilerle buluştu.

"10. KALE" üçüncü ve son gün Sekapark'ta, Novida Ceosu Işık Deliorman Aydın'ın katılımıyla gerçekleşen konferans ve ardından en az iki oturuma katılan öğrencilere eğitim sertifikalarının verilmesiyle sona erdi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors