Haberler

Kocaeli Üniversitesi 25. Yıla Özel Youtube Sohbetleri

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 16 Ocak Amfisi'nde dün (11.05.2017) KOÜ Rektörlüğü tarafından "Kocaeli Üniversitesi 25. Yıla Özel Youtube Sohbetleri" adlı etkinlik düzenlendi.

İlk Adım Derneği'nin "Umutları Biriktirelim" projesine destek vermek amacıyla düzenlenen etkinliğe KOÜ Basın Halkla İlişkiler Koordinatörü ve İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Akın Deveci ve çok sayıda öğrenci katılırken etkinlikte konuşmacı olarak sosyal medya fenomeni İlker Gümüşoluk yer aldı.

"Ünlülerle Hayat Konuşuyoruz"

Çalışma hayatında yaptığı işlerden bahseden İlker Gümüşoluk, "Youtube projesi olan Apartman Sohbetleri oturaklı bir iş olduğu için bana verildi. Programımda ünlülerle hayat konuşuyoruz. Aydın Boysan'dan Suzan Kardeş'e Hayko Cepkin'den Can Bonomo'ya kadar birçok ünlüyü programıma konuk ettim. Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal ile yaptığımız röportajda Kemal Sunal'ın hiçbir yerde yayınlanmayan fotoğrafları vardı. Vakti olan herkesin izlemesini tavsiye ederim" dedi.

"En Doğru Gün Bugün"

Aynı zamanda radyo programı da yapan İlker Gümüşoluk, "8 yıldır aralıksız yayın yapıyorum. Şuanda da Mesut Süre ile Joy Türk'te Rabarba programını yapıyoruz. Radyonun güzelliği bir anda çok geniş kitlelere ulaşabilmektir. Radyonun trafik olduğu sürece devam edeceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada cesaretin önemli olduğunu aktaran İlker Gümüşoluk, "Herkese ulaşmaya çalışın, ünlülerden çekinmeyin. 'Rezil olurum' gibi düşüncelerin bir kenara bırakılması gerekiyor. Bir işe başlama isteğiniz ne kadar fazlaysa o kadar çok geri dönüş alırsınız. Bu sizin dünyanız, başlamak için en doğru gün bugün, ertelemeyin" ifadelerini kullandı. Etkinlik Yrd. Doç. Dr. Akın Deveci'nin İlker Gümüşoluk'a teşekkür belgesi vermesiyle sona erdi.


Haber: Cansu İşleyen (Radyo K.İ.)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors