Haberler

Kocaeli Üniversitesi Çolakoğlu Metalurji'yi Ağırladı

11.12.2019 Çarşamba günü Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünde Çolakoğlu Metalurji ile Kariyer Günü Etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinliğe KOÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Zeren, Bölüm Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Ersoy Erişir ve Doç. Dr. Enbiya Türedi, Prof. Dr. Muharrem Yılmaz, Prof.Dr. Halil İbrahim Bakan ve Ar. Gör. Funda Gül Koç ve Çolakoğlu Metalurji Firmasından Tunca Sütçüoğlu, Suphi Karaosmanoğlu, Yusuf Özkul, Seda Sül Çeliker, Ece Yalazkan, Furkan Çelikdemir katıldı.

Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Zeren'in açılış konuşması ile başlayan organizasyon, Çolakoğlu Metalurji Firma Yetkililerinin konuşmalarıyla devam etti. Etkinlik kapsamında Çolakoğlu Metalurji İnsan Kaynakları Müdürü Tunca Sütçüoğlu öğrencilere mülakat teknikleri, iş görüşmelerinde dikkat edilen hususlar, Çolakoğlu'nda kariyer yönetimi ve fırsatları hakkında bilgiler vererek çeşitli tavsiyelerde bulundu. Etkinlik öğrencilerin sorularının yanıtlanmasının ardından Çolakoğlu Metalurji, KOÜ Öğretim Üyeleri ve öğrencilerinin birlikte fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haber : Vildan Selçuk (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors