Haberler

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği'nden Rektörümüze Teşekkür Ziyareti

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi mayıs ayı sonunda yeni poliklinik binasına taşındı. Zor şartlarda Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'nün girişimleri ile temin edilen proje, kalkınma bakanlığı desteği ile gerçekleştirildi.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, söz verilen tarihte Korona Virüs (COVID-19) sürecine rağmen biten yeni poliklinik binasının yapımında emeklerini esirgemeyen Hastane başmüdürü Burhan Eres, Hastane teknik hizmetler müdürü Gökşin Terzi ve Hastane başhekim Yardımcısı Alparslan Kuş'a teşekkür belgelerini verdi. Sonrasında Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'yü hastane başmüdürü ve başhekim yardımcıları ile ziyaret eden Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye çiçek ve plaket taktim etti.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk, özellikle içinde bulunduğumuz zor koşullarda bu çalışmanın bitirilmesine dikkat çekerek poliklinik binası yapılırken herkesin çok fedakarca çalıştığını belirterek, "bizim her zaman yanımızda olan ve her daim her alanda desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü hocamıza binanın kurumumuza kazandırılmasına ve çalışmalar sırasında verdiği desteğe teşekkür ederim" dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, kendisini ziyaret eden Başhekim Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ve ekibine gayretleri ve ziyareti için teşekkür etti. Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli ili için Hastanemizin çok önem taşıdığını ve hizmeti ileriye taşımamız gerektiğini söyledi. Yeni yeni hedefler ile daha güçlü bir Kocaeli Üniversitesi yapmak için hep beraber çalışacağız dedi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors