Haberler

Ünilig'de Futsal'a İyi Başladık

Üniversiteler Ligi Kadınlar Futsal branşı A grubunda mücadele eden üniversitemiz, gruptaki ilk maçta dün (28.02.2017) karşılaştığı İstanbul Üniversitesi'ni 3-2 mağlup etti.

Ünilig'in her branşında yer alan ve başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyen üniversitemiz, Futsal branşında da ilk maçında kazanmasını bildi.

Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda İstanbul Üniversitesi ile karşı karşıya gelen temsilcimiz, gruptaki maçlarına iyi bir başlangıç yaptı. İlk dakikalardan itibaren oyundaki üstünlüğünü karşı rakibe kabul ettiren ve atak oyunuyla göz dolduran temsilcimiz maçın ilk yarısını 2-0 önde tamamladı. Seyirci desteğini de arkasına alan ve ikinci yarıda da rahat bir oyun çıkaran Kadın Futsal takımımız maçtan 3-2 galip ayrıldı.

8 grupta 32 takımdan oluşan Üniversiteler Ligi Kadınlar Futsal branşında A grubunda mücadele eden temsilcimiz İstanbul Üniversitesi'nin yanı sıra, Bülent Ecevit Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile de mücadele edecek. İlk sınavından başarılı bir şekilde galip ayrılan temsilcimiz diğer maçlarını da kazanarak grubunu lider tamamlamak istiyor.


Haber: Tolga Nehbit (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors