Haberler

KOÜ’ye “Temiz Havuz Sertifikası”

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Kocaeli İl Sağlık Bakanlığı tarafından havuz hijyeni ve havuz suyu kalitesi bakımından ilgili yönetmelikte belirtilen kalite standartlarını sağlaması sebebiyle "Temiz Havuz Sertifası" ile ikinci kez ödüllendirildi.

Sporun her alanında var olan ve yüzme sporuna da önem verdiğini ilk olarak 2018 yılında aldığı Temiz Havuz Sertifikası ile kanıtlayan üniversitemiz, başarısını bu sene tekrar aldığı sertifikayla taçlandırdı.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nde, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Faruk Demirhan, Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren, Havuz İşletme Müdürü Kenan Özön ve Kocaeli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Hayriye Özpınar’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, “Temiz Havuz Sertifikası” Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney tarafından Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren ile Kocaeli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Hayriye Özpınar’a takdim edildi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors