Haberler

Arslanbey MYO'dan Özel Öğrencilere Ziyaret

Çeşitli projeler, bilimsel araştırmalar ve programlarla öğrencilere en iyi eğitimi sunan Kocaeli Üniversitesi, bunun yanında toplumsal sorumluluk projelerini de büyük önem veriyor.

Bu kapsamda belli aralıklarla ilimizin farklı okullarındaki özel öğrencilerle bir araya gelerek onlarla keyifli vakit geçiren Kocaeli Üniversitesi öğrencileri, sosyal sorumluluk görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bu ziyaretlerden birini de Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Özel Mürüvvet Evyap Özel Eğitim Okulu'na yaptı.

Arslanbey MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri ve Organik Tarım Programları öğrencileri, Park ve Bahçe Bitkileri Bölümü Öğr. Gör. Ayşegül Hacıalioğlu ve Öğr. Gör. Serenad Otar eşliğinde Özel Mürüvvet Evyap Özel Eğitim Okulu öğrencileriyle bir araya gelerek onlarla eğlenceli vakit geçirdi.

Ziyarette özel eğitime ihtiyaç duyan kişilere olan farkındalığı geliştirmek ve ortak paylaşımlarda bulunmak amacıyla özel çocuklarla çeşitli etkinlikler yapıldı. MYO öğrencileriyle birlikte saksıya çiçek koyan özel öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors