Haberler

Gölcük Vizyon Projelerinin ve Gölcük Destinasyonunun Tanıtımı Projesi

Gölcük Vizyon 2023 kapsamında "Gölcük Vizyon Projelerinin ve Gölcük Destinasyonunun Tanıtımı Projesi" ile Gölcük ve ilçelerinin tarihi, turistik ve ticari açıdan tanınması için pazarlama iletişimi çalışmaları yürütülüyor. Projede diğer proje paydaşlarının yaptığı tüm Gölcük Vizyon 2023 projelerine organizasyon desteği de veriliyor.

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nihal Paşalı Taşoğlu ve Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram, Radyo K.İ'nin Güne Bakış programına konuk olarak "Gölcük Vizyon Projelerinin ve Gölcük Destinasyonunun Tanıtımı Projesi" hakkında bilgiler verdi.

Öğrenciler Kendilerini Geliştirme Fırsatı Yakalıyor

Doç. Dr. Nihal Paşalı Taşoğlu, Gölcük Vizyon 2023 Projesiyle Gölcük'ü her açıdan daha iyi bir hale getirmek istediklerini belirtirken Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü olarak Gölcük Vizyon 2023 projelerine gereken ilginin sağlanması için projenin tanıtımını gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Doç. Dr. Taşoğlu, projelerin tanıtım çalışmalarını yapan ekibin öğrencilerden oluştuğunu ve bu sayede öğrencilerin sahada çalışma fırsatı bulduklarını ifade ederek, bu çalışmaların öğrencilerin kendilerini geliştirmesi açısından oldukça önemli olduğunu vurguladı. "Gölcük Vizyon 2023 kapsamında çok fazla proje var ve bu projeleri yürüten sanatçıların projeyi tanıtma kaygısı duymasını istemiyoruz" diyen Nihal Paşalı Taşoğlu, projeleri sosyal medyadan paylaşarak kalabalık kitlelere duyurmaya çalıştıklarını aktardı.

"Projeleri Tanıtmaya Çalışıyoruz"

Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram, Gölcük Belediyesi'nin Gölcük Vizyon Projelerine yaptığı katkılara değinirken, "Gölcük Vizyon 2023 projeleri kapsamında belediye olarak üstlendiğimiz görev Kocaeli Üniversitesiyle birlikte bu projeyi duyurabildiğimiz kadar duyurmak ve Gölcük depreminin 100. yılına geldiğinde Gölcük'ün ne kadar geliştiğini halkımıza gösterebilmektir" dedi.

Fatih Bayram, Gölcük Vizyon 2023 projelerinin devamlılığına vurgu yaparak, "Mesela 24. kez düzenlenen Uluslararası Değirmendere Zühtü Müridoğlu Ahşap Heykel Sempozyumu projemiz var. Bu sanat projelerin en iyi yanı öğrencilerimizin bir hafta da olsa sanatçılarla vakit geçirebilmeleri ve gelecekte bu sanat işiyle uğraşacak öğrencilerin tecrübe kazanmaları" ifadelerini kullandı.


Haber: Sesil Negiş(Radyo K.İ.)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors