Haberler

Rektörümüz, Kent Konseyi’ni Ağırladı

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Kent Konseyi’ni ağırladı. Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Kent Konseyi üyelerinin yer aldığı ziyarette, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Çakır, Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Ahmet Küçük, Genel Sekreter Dr. Fatih Akbulut yanı sıra akademisyenler hazır bulundu.

Sosyal Tesisler Kardelen Salonu’nda Kent Konseyi heyeti ile yemekte bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar’dan çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Kocaeli Üniversitesi ile Kent Konseyi’nin birçok projeye imza attığını belirten Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, yeni projeler ile de hem kentimize hem ülkemize önemli katkılar sunacaklarını aktardı. Kent Konseyi Başkanı Uyar ise, davetleri için Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü’ye teşekkür ederek, Kocaeli Üniversitesi ile ortak projeler geliştirmekten memnun olacaklarını ifade etti.

Kocaeli Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen önemli projelerden bir tanesi olan KOÜ Gardırop, Uluslararası İlişkiler Birimi ve Öğrenci kantinlerini gezen heyet, özellikle KOÜ Gardırop projesi nedeniyle Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü’ye teşekkür etti. KOÜ Gardırop ile ilgili bilgiler veren Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, öğrencilerin buradan ücretsiz bir şekilde faydalanabildiğini söyledi. Kocaeli Kent Konseyi üyeleri de en kısa zamanda bir kampanya başlatarak, KOÜ Gardırop’a destek vereceklerini açıkladılar.


Haber: Tolga Nehbit (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors