Haberler

Rektörümüzden, Mekatronik Kulübü'ne Destek

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alparslan Fığlalı ve Mekatronik Kulübü öğrencilerini makamında ağırladı.

Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alparslan Fığlalı ve Mekatronik Kulübü Başkanı Yasin Ayaz ve kulüp öğrencilerinin hazır bulunduğu ziyarette, kulüp öğrencileri TÜBİTAK tarafından 27 Ağustos'ta düzenlenecek olan elektrikli araba yarışmasında tasarladıkları aracı Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye tanıttı.

Rektörümüz Prof. Dr. Hülagü, öğrencilerimizi daima desteklediklerini, onlara kapılarının daima açık olduğunu belirterek, öğrencilerden Ağustos ayında yapılacak yarışma da birinci olma sözü aldı.

Mekatronik Kulübü Başkanı Ayaz yaptığı açıklamada, kendileri tarafından tasarlanan yeni araç ile birlikte bu yıl çok iddialı olduklarını vurguladı. Eksik olan birkaç konuyu Rektörümüze aktardıklarını söyleyen Ayaz, "Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye, ihtiyacımız olan eksikliklerin giderilmesinde çok yardımcı oldu. Bizi dinledi ve biizmle ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bir diğer sponsorumuz olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin de bize verdiği destekler ile bu yıl aracımızı çok daha iyi bir duruma getiriyoruz. Bu yıl hedefimiz birincilik" dedi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors