Haberler

KOÜ'de "Face To Fest" Etkinliği Gerçekleştirildi

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde Liderlik Kulübü tarafından 8-9 Mayıs tarihlerinde "Face To Fest" adlı bir etkinlik düzenlendi.

Etkinliğe Oyuncu Ümmiye Koçak, Oyuncu&Sunucu ve Tedx Konuşmacısı Dilara Gönder, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Bilyoner Cio Mehmet Sindel, E-bebek İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Halıcı, Aston Mrtin Türkiye Direktörü Erdem Gezer, Hey Mexico Tiyatro Oyunu, Buffer Band Kurucu Alper Tunga Akkuş, Baba Kariyer Kurucusu Lokman İlhan, Motivasyon Konuşmacısı Taylan Yıldız, Eğitmen ve Yabancı Dil Uzmanı Ayhan Balık, Türk Telekom Satış ve Pazarlama Müdürü Ömer Barbaros Yiş ve Global Magic Brand Ceosu Ömer Şengüler gibi isimler katılırken öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi.

Alanında uzman ve tanınmış isimler tarafından sektörel tecrübelerin ve motivasyon kaynaklı bilgilerin paylaşıldığı etkinlikte öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Tiyatrocu ve Reklam Yıldızı Ümmiye Koçak, hayatın karşısına çıkardığı engellere rağmen kendini sınırlamadığını ve bu sayede küçük bir köyde hayallerini gerçekleştirerek tiyatro ve sinema alanlarında çalışmalar gerçekleştirdiğini kaydetti.

"Face To Fest" kapsamında yapılan çekilişlerle öğrencilerin ödüllendirildiği etkinlik soru-cevap kısımlarının ardından katılımcılara plaket takdim edilmesiyle sona erdi.


Haber: Helin Kaya (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors