Haberler

Çocuk Üniversitesi Protokol Yenileme Töreni Gerçekleştirildi

Başiskele Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen Çocuk Üniversitesi protokol yenileme töreni dün (15.09.2020) gerçekleştirildi.

Protokol töreni, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ ve Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin ÖZLÜ imzalarıyla rektörlük binasında gerçekleştirildi.

İmza töreninde konuşan, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ "Kocaeli Üniversitesi ve Başiskele Belediyesi ile bir önceki dönemde başlattığımız Çocuk Üniversitesi giderek ivmesini artırarak eğitimi devam ettiriyor. Bu projeye başlarken amacımız çocuklarımızın sadece okul hayatı değilde özel yetenekleri olan alanlarda daha ileri götürmekti.

Biz Kocaeli Üniversitesi olarak yerel yönetimlerle ilgili her türlü desteği her zaman vermeye hazırız." Dedi.

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin ÖZLÜ "Başiskele Çocuk Üniversitesi Türkiye'nin önemli projelerindendir. Özel yetenekli çocuklarımızın özel eğitim alabilmeleri için Kocaeli Üniversitesi ile yürüttüğümüz bu proje giderek büyüyor ve bu yıl 3. etabını açıyoruz. Emeği geçen herkese ve desteklerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ'ye teşekkürlerimi sunuyorum dedi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors