Haberler

KOÜ Kültür Evi'nde "Gördüğümüzü Göremediğimiz" Söyleşisi

Kocaeli kentinin bilime, eğitime ve sanata bağlılığında üniversite-kent arasında bir köprü görevi gören Kocaeli Üniversitesi Kültür Evi'nde yapılan söyleşiler hız kesmeden devam ediyor.

Kültür Evi'nde devam eden söyleşi zincirinde dün (07.02.2018) Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Keskin, "Gördüğümüzü Göremediğimiz" adlı bir fotoğraf gösterimi gerçekleştirdi.

Vurgu, ritm, kontrast, oran ve orantıların bir araya gelmesiyle muazzam görüntülerin ortaya çıktığı fotoğrafçılık sanatına dair Yrd. Doç. Dr. İsmail Keskin, "Gördüğümüzü Göremediğimiz" adlı bir fotoğraf gösterimi ve söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşiye akademisyenler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Yrd. Doç. Dr. Keskin, katılımcıları yaratıcı görme konusunda kendi kompozisyonunu oluşturduğu, doğada var olan ama çoğu zaman fark etmediğimiz basit nesnelerden ve ayrıntı çekimlerden elde ettiği görüntülerle eşsiz bir fotoğraf gösteriminin yanında bilgilendirmelerde bulundu.

Söyleşinin sonunda KOÜ Kültür Evi Müdürü Yıldırım Karadeniz, Yrd. Doç. Dr. İsmail Keskin'e teşekkür belgesi verdi.


Haber: Ayşegül Şahan (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors