Haberler

Kocaeli Üniversitesi Vakfı Genel Kurul Toplantısı

Kocaeli Üniversitesi Vakfı'nın 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'nün başkanlığında bugün (12.05.2017) Anıtpark Yerleşkesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

KOÜ Vakfı Üyeleri, akademisyenler, iş adamlarının katılım gösterdiği Kurul Toplantısı, Divan Kurulu'nun seçimi ile başladı. Divan Başkanı Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Divan üyeleri ise Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nezihi Köprübaşı ve Genel Sekreter Dr. Fatih Akbulut'un olduğu Kocaeli Üniversitesi Vakfı 2016 Yılı Faaliyet Raporu'nu Prof. Dr. Ahmet Küçük okudu.

Genel Kurulun, 63 kurucu üye, 49 seçilmiş üye, 54 tabi üye ile genel kurul iştirak sayısının 166 olarak belirlendiğini aktaran Prof. Dr. Küçük, "Kocaeli Üniversitesi Vakfı eğitime katkılarının yanında sanayinin gereksinim duyduğu teknolojik yenilik ve araştırma konularında, üniversitemizin öğretim elemanlarına olanak sağlamak için destek olmaktadır" dedi. Prof. Dr. Küçük Kocaeli Üniversitesi Vakfı'na kurulduğu günden bu yana yardım ve katkıda bulunan hayırseverlere teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

Denetim Kurulu raporunun okunması, Faaliyet ve Denetim Kurulu raporları üzerinde görüş açılması ibrası, bilançonun okunması ve onaylanması, yeni dönem bütçesinin müzakeresi ve karara bağlanmasının ardından KOÜ Vakfı 23. Olağan Genel Kurulu dilek ve temenniler ile son buldu.


Haber: Tolga Nehbit (BHİ)


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors