News

Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Gerçekleştirildi

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı, Türk Anneler Derneği ve Milletlerarası Lions Kulübü Derneği ile Avrupa Birliğinin de desteğiyle kurulan ve engellilerin üretim sürecine katılımları, kendi ekonomik ihtiyaçlarını karşılar duruma gelmelerini ve aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya; Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı mütevelli heyet üyeleri katıldı.

Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleşen Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısında gündem maddeleri görüşülerek, değerlendirmeler yapıldı.