News

KOÜ Mimarlık Fakültesi’nin Sosyal Sorumluluk Projesi Büyük İlgi Gördü

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kedi Evi ve Köpek Kulübesi Tasarım ve Uygulama Atölyesi tarafından yapılan çalışmaların sergisi, 2 Aralık 2019 Pazartesi günü Saat: 13.00' de Mimarlık ve Tasarım Fakültesi giriş holünde galeride yapıldı.

Kokteyl eşliğinde gerçekleşen açılış, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı adına Başkan Vekili Sayın Yaşar Çakmak ve Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Dr. Hasan Aydınlık, Fen İşleri Daire Başkanı Sayın Serkan Ihlamur, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Muzaffer Zeren, Mimarlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan, öğrenci ve öğretim üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Sayın Başkan Vekili Yaşar Çakmak projenin koordinatörlerine ve yürütücülerine teşekkür yazılarını takdim etti. Projenin koordinatörleri tarafından katılımcı öğrencilere sertifikalarının verilmesiyle sergi açılışı sonlandı.

Koordinatörlüğünü öğretim üyesi Doç. Dr. Rüveyda Kömürlü, Arş. Gör. Mimar Seda Kaplan Çinçin ve Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Seza Yiş'in yaptığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin sponsor olduğu, META (Mimarlık-Eğitim-Tasarım-Araştırma) kulübünün hazırladığı bir sosyal sorumluluk projesi çalışmaları 2-6 Aralık tarihlerinde Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Giriş Holündeki Galeri’de sergilenecek.