Haberler

“KOCAELİ JOURNAL OF SCIENCE AND ENGINEERING” TR Dizin’de


Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından yayınlanan “KOCAELİ JOURNAL OF SCIENCE AND ENGINEERING” (https://dergipark.org.tr/tr/pub/kojose) isimli dergi, TÜBİTAK ULAKBİM TR Dizin Komitesi tarafından gerekli kriterleri taşıdığına karar verilerek 2019 yılı sayılarından itibaren TR Dizin’de dizinlenmesi uygun bulundu.

Dergi Editörü Prof.Dr. K. Süleyman Yiğit, “TR Dizin ile birlikte dergimizin ulusal ve uluslararası alanda kabulü ve görünürlüğünün artacağına ve kalitemizin daha da yükseleceğine inancımız tamdır. Dergi olarak bundan sonraki hedefimiz aynı heyecan ve azim ile üst düzey uluslararası indekslerce tanınmak ve onlarda yer almak olacaktır.” Dedi.

Prof.Dr. Yiğit “üç yıla yaklaşan yayın hayatımız boyunca bizi destekleyen ve gösterdiğimiz başarıda önemli katkıları olan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ’ye, süreçleri azami hassasiyet ile yürütülen tüm dergi ekibimize, alan editörlerimize, hakemlerimize, yazarlarımıza ve okuyucularımıza teşekkür ederim.” Diyerek sözlerini son verdi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors