Adalet Meslek Yüksekokulu

Adalet kamu hizmetini üstün nitelikli evrensel değerleri dikkate alarak yerine getirmek için öğrenci yetiştirmek üzere kurulmuş olan Yüksekokulumuz cezaevleri, icra daireleri ve mahkeme kalemlerinde görev yapacak personeli günün koşullarına göre eğitmek ve hazırlamak amacındadır.

Web Sayfası
Diş Hekimliği Fakültesi
Vivamus in lorem nisl

Ali Rıza Veziroğlu Meslek Yüksekokulu

Okulumuz ulusal ve uluslararası alanda sürekli gelişmekte olan sanayi ve hizmet sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu nitelikli ara eleman yetiştirmektedir. Öğrencilerimizin pratik ve uygulama dersleri için bilgisayar,makine,çevre laboratuvarı mevcuttur.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Arslanbey Meslek Yüksekokulu

Okulumuz, ülkemiz tarım istihdamında ihtiyaç duyulan kaliteli ara iş gücü açığına cevap verebilecek mezunları bilimsel ve çağdaş bilgiler ışığında yetiştirmeyi, teorik ve uygulamalı bilgiyi birleştirmeyi amaçlamaktadır.

Web Sayfası

Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu

Çağdaş bilgiyle donatılan, sektörün ihtiyaç duyduğu ve aradığı nitelikleri taşıyan, yetenekli, üstün vasıflı elemanlar yetiştirmektir. Bu amaçla öğrencilerimizin teknik olarak donanımlı mezun olmaları için günün teknolojisine uygun laboratuvarlarda eğitim almaları sağlanmaktadır.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu

Okulumuz, günün teknolojisine uygun atölye imkanları ile Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı ile Seramik-Cam ve Çinicilik Programı alanlarında yetkin bireyler yetiştirmektedir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi

Ford Otosan İhsaniye Otomativ Meslek Yüksekokulu

Otomotiv sanayinin önemli üretim lokasyonlarından olan bölgemizde, sektör talebi ölçüt alınarak otomotiv alanında Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun belirlediği standartlarda uygun eğitim programları bulunan ile sektörün ihtiyacı olan nitelikli iş gücünü yetiştirmektedir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Gazanfer Bilge Meslek Yüksekokulu

Okulumuzda 5 farklı programda rekabet gücü yüksek, girişimci ruha sahip, ortak toplumsal değerlere bağlı ülkemiz kalkınmasına ve gelişimine katkıda bulunacak mezunlar yetiştirilmektedir.

Web Sayfası

Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu

Gıda Teknolojileri ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler programlarında aktif eğitim veren meslek yüksek okulumuz, ilgili iş kollarında alanına hakim araştırmacı, gelişmeye açık, vizyoner gençler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Gölcük Meslek Yüksekokulu

Okulumuz otomotiv, makine, pazarlama ve dış ticaret alanında ülkemizin ve evrensel iş dünyasının ihtiyaç duyduğu, kendisine güvenen, yetkin, dinamik, ulusal ve evrensel gereklilikleri karşılayan bireyler yetiştirmektedir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi

Hereke Meslek Yüksekokulu

Okulumuz, Türk Sanayinin kalbi olarak görülen İstanbul, Gebze, Kocaeli, Sakarya bölgelerinin merkezinde, İnsan Kaynakları Yönetimi, Mekatronik, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası gibi alanında ilk olma özelliği taşıyan programlar ile nitelikli eğitim sunmaktadır.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Hereke Ö.İ.Uzunyol Meslek Yüksekokulu

Okulumuz, rekabetin kıyasıya yaşandığı küresel iş dünyasında en çok ihtiyaç duyulan nitelikli mezunları yetiştirmeyi kendisine misyon edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ihtiyaç duyulan niteliklerde ara işgücü yetiştirmektir.

Web Sayfası

İzmit Meslek Yüksekokulu

"İş Sağlığı ve Güvenliği", "Sivil Savunma ve İtfaiyecilik", "Muhasebe ve Vergi Uygulamaları" ve "Yerel Yönetimler" programları ile örgün ve ikinci öğretim faaliyetlerini sürdüren okulumuz, bu alanlarda sektörün ihtiyaç duyduğu, yetkin, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren ara eleman iş gücü yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Kandıra Meslek Yüksekokulu

Ülkemizin ihtiyacı olan çağdaş, sosyal ve mesleki anlamda bilgi birikimi ile donanmış ara insan gücünü yetiştirmeyi amaçlayan okulumuz, bu hedef doğrultusunda güçlü alt yapısı ve akademik gücüyle eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi

Karamürsel Meslek Yüksekokulu

Denizcilik sektörünün nitelikli eleman eksiğini gidermek amacıyla kurulan okulumuz, denizcilik sektöründe deneyimli uzman eğitim kadrosu ile bilgisayar, Elektronik, Makine ve Seyir Laboratuarlarında uygulama eğitimler vererek alanında yetkin ve lider mezunlar yetiştirmektedir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Kartepe Atçılık Meslek Yüksekokulu

Türkiye Jokey Kulübü tarafından talep edilen ve Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından desteklenen okulumuz ata sporu olan atçılık ve at yetiştiriciliği alanında ara iş gücü talebini karşılayan gençler yetiştirmektedir.

Web Sayfası

Kartepe Turizm Meslek Yüksekokulu

Kartepe Turizm Meslek Yüksekokulu, ülkemizin önemli gelir kaynaklarından biri olan turizm alanında yetişmiş, kendini geliştirmeye açık, konaklama ve hizmet alanlarında üst düzey hizmet verebilecek personelin yetiştirilmesini görev edinmiştir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Kocaeli Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar teknolojilerinden yönetim organizasyona farklı programlarda faaliyet gösteren yüksekokulumuz, iş dünyasının talep ettiği nitelikli iş gücünü karşılayacak, mesleki beceri alt yapısına ve teknolojiye dayalı temel bilgilere sahip tekniker ve meslek elemanları yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi

Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Meslek Yüksekokulumuzda, Tıp hizmetlerinde ihtiyaç duyulan ara personelin nitelikli olarak yetiştirilmesi, laboratuvar, anestezi, podoloji ve tıbbi sekreterlik alanlarında hizmet verecek bireylerin günümüz koşullarına uygun eğitimi alması hedeflenmektedir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Köseköy Meslek Yüksekokulu

Okulumuz, ulusal ve uluslararası alanda sürekli gelişmekte olan sanayinin en çok ihtiyaç duyduğu nitelikli ara eleman yetiştirmektedir. Nitelikli ve teknik donanımlara sahip eleman olabilmeleri için teknolojik laboratuvarlarda eğitim alarak mezun olmaktadırlar.

Web Sayfası

Uzunçiftlik Nuh Çimento Meslek Yüksekokulu

Meslek Yüksekokulumuz, Türkiye'de ve özellikle Kocaeli' deki endüstri kuruluşlarının gereksinim duyduğu, makine ve elektrik-enerji teknolojileri konularında yetişmiş nitelikli teknik eleman ve beklentileri cevap verecek öğrencileri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi

Yahya Kaptan Meslek Yüksekokulu

Okulumuz, tıbbi rehabilitasyon ve fiziksel tıp alanında vermiş olduğu eğitimle, tıp alanında önemi gittikçe artan yardımcı tedaviler alanında yetkin personel yetiştirmeyi amaçlamakta ve tedavi süreçlerinin hızlandırılması konusunda büyük önem taşıyan başarılı teknisyenler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Web Sayfası
Kocaeli Üniversitesi