Haberler

KOÜ’de Şenlik Rüzgarı

Kocaeli Üniversitesi 2022 yılı Bahar Şenlikleri 16-17-18 Mayıs 2022 tarihlerinde "KoüFest'22" adıyla başladı. Şenlik kapsamında çok sayıda etkinlik düzenleniyor.

Kocaeli Üniversitesi sosyal tesisler de stantların ve konser alanının yer aldığı şenlikler kapsamında, Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde de halk oyunları, konser ve tiyatro gösterileri yapılacak.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, bahar şenliği kapsamında sosyal tesislerde açılan stantları gezdi. Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü’ye, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Prof. Dr. Ahmet Küçük yanı sıra Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Hasan Akpınar eşlik etti. Stantları tek tek dolaşan ve bilgi alan Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, öğrencilerle de bol bol fotoğraf çektirdi. Rektörümüz zaman zaman şenlik kapsamında düzenlenen oyunlara eşlik ederken, Kocaeli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin açtığı stantta ise makarna yaptı. Öğrencilerle sohbet eden, karaoke standında Aşık Mahsuni Şerif’in – Çeşmi Siyahım eserini seslendiren Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, KOÜ Kültür Evi ile KOÜ Store stantlarını da ziyaret ederek çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Yiyecek stantlarında da kendisine sunulan ikramları geri çevirmeyen Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, öğrencilerimize bahar şenliğinde bol bol eğlenmelerini tavsiye etti.

Üç gün sürecek olan bahar şenliğinde; atölyeler, sportif etkinlikler, tiyatro ve gösterilerin yapılacak. Bahar şenliği kapsamında ana sahnede ise Yüksek Sadakat, Evdeki Saat ve Sena Şener sahne alacak.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors