Haberler

Liderlik Kulübünden Rektörümüze ödül

Kocaeli Üniversitesi Bahar Şenliği kapsamında, Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü tarafından düzenlenen Face To Fest Ödül Töreni'nde, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Yılın En İyi Rektörü seçildi.

Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Face To Fest Ödül Töreni'nde yılın enleri ödüllerini aldı. Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü'nün Yılın En İyi Rektörü seçildiği ödül töreninde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın'a da Yılın Genç Dostu Belediye Başkanı ödülü verildi.

Ödül töreninde ayrıca; Yılın En İyi Erkek Sanatçısı: Gökhan Türkmen, Yılın En İyi Rock Grubu: Yüksek Sadakat, Yılın En İyi Talk Show Sunucusu: Sergen Deveci, Yılın En İyi Dijital İçerik Platformu: Onedio, Yılın En İyi Alternatif Rock Grubu: Dedublüman, Yılın En İyi Youtube Kanalı: Doğan Kabak, Yılın Sınırsızı: Ufuk Koçak, Yılın En İyi Instagram Fenomeni: Ceren Morova (cerennzi), Yılın En İyi Erkek Oyuncusu: Ozan Akbaba, Yılın En İyi Kadın Oyuncusu: Eda Ece, Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncusu: Selin Yeninci, Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu: Edip Tepeli, Yılın En İyi Erkek Karakter Oyuncusu: Turgut Tunçalp, Yılın En İyi Kadın Karakter Oyuncusu: Deniz Barut, Yılın En İyi Rap Sanatçısı: Yener Çevik, Yılın En İyi Cover Şarkısı: Mary Jane – Deniz Üstü Köpürür, Yılın En İyi Yönetmeni: Aydın Orak, Yılın En İyi Klip Yönetmeni: Ömer Çelik, Yılın En İyi Prodüktörü: Berkay Duman, Yılın Çıkış Yapan Şarkıcısı: Murat Balcı, Yılın En İyi Cast Direktörü: Fulya Filazi, Yılın En İyi Müzik Direktörü: Doğukan Kocakurt, Yılın En İyi Performans Sahnesi: Hayal Kahvesi, Yılın En İyi Teknoloji Markası: Monster Notebook, Yılın En İyi Teknoloji Yazılım Firması: Desnet Yazılım – Ömer Ekinci, Yılın En İyi Dijital Girişimi: Voiser - Hafzullah Yıldırım, Yılın En İyi Girişimcilik Ekosistemi: Fonangels – Yavuz Kuş, Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Derneği: Gönlümüz Bir Derneği, Yılın En İyi Danışmanı: Rıfat Çoban, Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı: İrem Derici, Yılın En İyi Dizi Çifti: Pınar Deniz – Kaan Urgancıoğlu, Yılın En İyi Müzikali: Bir Arabesk Müzikali: AFARA – Uğur Aslan, Yılın En İyi Senaristi: Sema Ergenekon, Yılın En İyi Kamp Alanı: Patagonya World, Yılın En Öğrenci Dostu Medya Ajansı: Turuncu Medya, Yılın En İyi İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlık Firması: VIP Danışmanlık & Denetim, Yılın En İyi Dijital Reklam Ajansı: Medya Baba, Yılın En İyi İletişim Danışmanı: Özgür Aras, Yılın En İyi Çıkış Yapan Haber Muhabiri: Hakan Süer, Yılın En İyi Kurumu: Kocaeli İşkur, Yılın En İyi Ar&Ge Firması: Adenyum - Serkan Seyhan, Yılın En İyi Dizi Müziği: Derya Uluğ – Sana Çıkıyor Yollar (Kaderimin Oyunu), Yılın En İyi Dijital Yayın Programı: Katarsis, Yılın En İyi Yerel TV Kanalı: 41 TV, Yılın En İyi Magazin Muhabiri: Show Magazin -Onur Aydın, Yılın En İyi Organizasyon Firması: Etkin Organizasyon olarak belirlendi.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors